OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Adwentu/10.12.2023/

1.    W każdą niedzielę Adwentu o 6.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

2.    Dziś dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie –zbiórka do puszek.

3.    Msze św. Roratnie od poniedziałku do czwartku oraz w sobotę o 17.00. W piątek o 7.00.Zachęcam do udziału w Roratach zwłaszcza dzieci.

4.    W środę/13 grudnia/ dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.

5.    W czwartek po Mszy św. Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego.

6.    W sobotę rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus.

7.    Wychodząc z kościoła można zabrać opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas i złożyć dobrowolną ofiarę. Ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone na cele parafialne i na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Jak co roku proszę również o ofiarę na opłacenie Pana Grabarza dbającego cały rok o porządek na cmentarzu.

8.    Ofiary do kopert złożyli: rodzina Chłopków Górzanów  Kolmanów Oszajec Rakowskich Koleckich Kieca; anonimowo/12/ oraz Wojciech Kluza Teresa Kluza, Władysław Karaś, Szymaniewska, Jan i Maria Tarnopolscy, Piotr Mijal, Czesława Michoń Janina i Jan Zielińscy, Z.M Skocz, Zofia i Jan Chłopek, Jan Czekaj, Jacek Marzena Skocz, Zofia Chodór, Halina Stanisław Falarz, Jacek Kluza. Wielkie Bóg zapłać.

9.    Proszę aby rodzice którzy w tym roku mieli dzieci do chrztu  św. przygotowali szopkę bożonarodzeniową. Spotkanie tych rodziców w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.00.

10.                                Bardzo dziękuję osobom, które w zeszłym tygodniu sprzątały kościół. W tym tygodniu proszeni są Państwo: Grażyna Jędrzejczyk, Krystyna Grzesiakowska, Marzena Wal.

11.                                Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego oraz Promyczka.