IV NIEDZIELA WIELKANOCNA /21.04.2024/

1.  Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania do służby w Kościele. Składka przeznaczona jest na Wyższe seminarium Duchowne w Tarnowie.

2.   We wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

3.   W czwartek po Mszy św. Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego.

4.   Bardzo dziękujemy osobom, które w zeszłym tygodniu sprzątały kościół. W tym tygodniu proszeni są Państwo: Zofia Chodór, Anna Olszewska, Maria Tragarz

5.   W ostatnią niedzielę na ofiarę na cele parafialne  złożyli: Małgorzata Oszkandy, Anna Gruszka, Marzena Jacek Wal, Mieczysław i Jacek Kluza, rodzina Stolańskich, Bogdan i Lucyna Widzisz, Julita Hołowicka, Anna Sztaba, Stefan Małgorzata Mroczkowscy, Danuta Roman Rakowscy, M. K. Kumięga, Barbara Dariusz Nicoś, Dorota Jan Nicoś, Beata Mirosław Bodek, Zdzisław Bożena Serwińscy, Skubel Maria, Halina Jan Dziedzic, Małgorzata Paweł Skocz, rodzina Świętoń, E.K. Soprych, Marzena Paweł Gąsior, Aneta Rafał Krajewscy, Lucyna Henryk Grzesiakowscy, Maria Szydłowska, Anna Kurek oraz anonimowo/5/.Bóg zapłać.

6. Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego i Promyczka.